חיפוש

בדיקת סביבת המגורים בעת רכישת דירה ברעננה – בתי הספר ברעננה

בעת רכישת דירה ברעננה או בכל מקום אחר, אנו גם למעשה בוחרים את בתי הספר אליהם ילכו הילדים שלנו. וכאשר בשנת 2022 כל המידע הרלוונטי להורים על מנת לקבל את ההחלטה הנכונה חשוף לציבור, אין סיבה לא להשתמש בו. במאמר הבא נסביר לכם למה זה כל כך חשוב גם למשקיעי נדל״ן ואיך להגיע לנתונים הללו.


School children graduated

אנחנו בטוחים שתסכימו איתנו שאין דבר שחשוב לנו יותר מאשר הילדים שלנו, ולמעשה בעקיפין, בעת קניית דירה אנחנו גם מחליטים, שברצון או שלא ברצון, במודע או שלא במודע, לאילו בתי הספר ילכו ילדנו. חשוב להבין שבעת ההחלטה על מעבר דירה ורכישת דירה חדשה, מיקומו של הבית החדש ייקבע הלכה למעשה על ילדינו באיזה בית ספר הם ילמדו. לכן בעניינו, בדיקה מקדמית בנושא הזה, חייב להפוך ולהיות שיקול משמעותי בעת רכישת הדירה. החדשות הטובות הן כי בשנת 2022, לבצע את הבדיקה המקיפה הזאת מבעוד מועד, הפכה למשימה קלה בהחלט הדורשת כמה הקלקות פשוטות על העכבר, ומיד כל המידע הרלוונטי נמצא בכף ידכם. אנחנו החלטנו לקחת את זה צעד קדימה ולעשות לכם את זה אפילו פשוט יותר על ידי ריכוזו של כל המידע אותו אתם צריכים על כל בתי הספר ברעננה במקום אחד פשוט ונגיש.


את הבדיקה יש להתחיל בבדיקת שיוך בית הספר ברעננה, זאת על פי רחוב מגורים ומספר בית. כאן תוכלו לעבור על הרשימה באמצעות חיפוש אינטראקטיבי, ולבחון לאיזה בית ספר מובילה אתכם אותה כתובת של נכס פוטנציאלי. דרך אגב, באותה הזדמנות אנו ממליצים כבר לקחת את זה צעד קדימה ולבדוק את כל השרשרת, לא רק מהם בתי הספר הנוכחיים בהם ילמדו ילדיכם מיד עם המעבר, אלא גם לאחר מכן, לאיזה חטיבה הם משתייכים ומשם לא פחות חשוב, לאיזה תיכון הם משתייכים.


a female student standing inside of a classroom

בהמשך הבדיקה, יש לבדוק את תוצאות תלמידי בית הספר בבחינות המיצ״ב. לא רבים יודעים זאת, אבל המידע הזה הוא מידע זמין לכלל הציבור. בנוסף ישנו סקר שילדים ומורים צריכים למלא הנוגע לאקלים הבית ספרי בו הם עונים על שאלות מפתח כמו האלימות אליה הן נחשפו בבית הספר, מידת שחיקת המורים וכדומה. מידע נוסף על בתי ספר והשוואה בין בתי ספר ברעננה, תוכלו למצוא בדף הייחודי הבא באתר מדלן.


דרך אגב, גם אם אתם רוכשים דירה לצורך השקעה, המידע הזה צריך מאוד לעניין אתכם. ערך הדירה בהכרח מושפע מאיכות בתי הספר באזור. ככל שבית הספר אליו משתייכים הילדים באותו אזור הוא טוב יותר, כך הביקוש לאותה דירה יעלה, ערך הדירה יעלה בהתאמה והאפשרות של השכרת הנכס במחיר אטרקטיבי ובזמן קצר יותר.


לבסוף, רוצים לדבר ישירות עם בתי הספר האופציונאליים? ריכזנו לכם כאן את פרטי הקשר של כל בתי הספר ברעננה.


חושבים לעבור דירה?

נשמח לעמוד לשירותכם במציאת הבית המושלם עבורכם וליווי מלא עד החתימה.

- לחצו כאן וצרו קשר עוד עכשיו -


בהצלחה!

צוות Real Estate MYA

50 צפיות0 תגובות